SİZİ ARAYALIM

En Sık Sorulan Sorular ve Cevapları

Sitenizde yer alacak tüm banner ve ürün görselleri, acenteliğinizin hizmet verdiği branşlara, hizmet çeşitliliğine ve logonuza göre özel olarak hazırlanmaktadır.

Evet, bu konuda da profesyonel hizmetimiz bulunmaktadır. Bir şahış firmasının veya tüzel firmanın kurumsal kimliğinin iş hayatında ne kadar önemli olduğu bilinciyle hareket etmekteyiz. Dolayısıyla, ne merdiven altı üretimlerdeki gibi ne de basite indirgenmiş ve sadece bu hizmeti vermiş olmak veren yerlerin oluşturduğu şekilde çalışmalarımız bulunmuyor.

Biz sizin kurumsal kimliğinizin sizi iş hayatında ve hayatınızın her alanında temsil edeceğini düşünerek sadece size özel bir biçimde sizi tanıyarak yapıyoruz.

Profesyonel logo tasarımı ve kurumsal kimlik çalışmamızı iki başlıkta topladık. STANDART ve FULL VİP olmak üzere.

STANDART Profesyonel Logo Tasarımı ve Kurumsal Kimlik çalışmamızda firmanızın olmazsa olmaz öneme sahip ihtiyaçları karşılanmaktadır. Detaylı bilgiyi http://logomodern.com sayfamızdan edinebilirsiniz.

FULL VİP hizmetimizde ise yok yok diyebiliriz. Kurumsal kimlik ihtiyacınızla ilgili her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek özenle hazırladığımız bir çalışmadır.

Her iki çalışmamızda da kurumsal kimlik klavuzu verilmektedir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, biz bu işi size kesinlikle bir şeyler satmak istiyoruz mantığıyla yapmıyoruz, kendimizi sizin yerinize koyarak hareket ediyoruz ve en iyi çözümü üretiyoruz.

Bu iki hizmet çeşidimizle ilgili referanslarımızı http://logomodern.com web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 • Web sitesi hizmetini Modern Web Sitesi’nden alırsanız bu konudaki tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılama imkanınız olur.
 • Aldığınız hizmette sizi yıldıracak sınırlar yoktur.
 • Dolar yükseldiğinde dahi mağdur olmamanız açısından fiyatlarımız her zaman en uygun seviyededir.
 • Sigortacılık sektörüne özel en modern dizany anlayışı, içerik ve yazılım hizmetlerimizden yararlanırsınız.
 • Her şeyden önemlisi, bizimle çalıştığınızda işinize olan fokusunuzu kaybetmeden websitesi yapımı için vakit kaybetmenizin önüne geçeriz, zaman tasarrufunu maksimumda sağlarız. En önemli sermayenin zaman olduğunun farkındalığıyla hizmeti alırsınız.

Evet.

 • 1 adet alan adı (.com, com.tr, net, web.tr, org veya org.tr)
 • Hosting yönetim paneli
 • Sınırsız FTP hesabı
 • Sınırsız subdomain
 • Sınırsız veri tabanı
 • Sınırsız sayıda kurumsal e-mail açabilme
 • Mail için 50 GB alan ve IMAP desteği
 • Günlük Yedekleme

Evet.
Alan adı uzantılı sınırsız sayıda e-posta açabilirsiniz. (Örneğin: www.alanadi.com için bilgi@alanadi.com vb.)
E-Posta hizmetimizin detayları aşağıda sunulmuştur:

 • Sınırsız kurumsal e-posta adresi
 • Toplam 50 GB mailbox boyutu
 • IMAP desteği
 • Günlük yedekleme
 • Webmail hizmeti

Evet. Hizmet paketlerimizde belirttiğimiz tüm fiyatlar tek sefer ödenmektedir.

 • Alan adı ve hosting hizmetini bizden aldığınız taktirde yıllık 150 TL
 • Sadece hosting hizmetini bizden aldığınız taktirde yıllık 100 TL
 • Alan adı ve hositng hizmetini bizim dışımızda bir yerden alıyorsanız yıllık 50 TL. (Talep edilen ücret, web sitesi bakım-destek ve bir yıl içerisinde talep edeceğiniz tüm içerik güncellemeleri karşılığıdır.)

Tüm hizmetlerimiz için kredi kartı peşin ve aşağıdaki banka kartlarına 6 aya varan taksitler veya havale/EFT ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Taksit yapılan kredi kartları:

Bonuscard, Worldcard, Maksimum, Paraf, Axess, Cardfinans

Süper Kombo Paket siparişinizin içerisinde tasarım ve baskı hizmetleri de yer aldığı için yaklaşık 7 gün sonra; Modern Web Sitesi siparişiniz ise 2 iş günü sonra teslim edilmektedir.

Süper Kombo Paket veya Modern Web Sitesi hizmetlerimizden faydalandığınız taktirde tüm sigorta branşı sayfaları, iletişim ve hakkımızda sayfaları, şiketinizin ödül/sertifika, toplantı, seminer vb. içerikler için sayfaların oluşturulması, 60 sayfanın üzerinde Bilgi Merkezi içeriği ve sitenizde yer almasını istediğiniz her türlü video, resim ve metin/doküman içeriklerin girişleri. (Örneğin anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketlerinin ürünleri için sayfaların oluşturulması ve içeriklerin girişi.

Sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece yapmanız gereken, bize eklenmesini istediğiniz içeriği göndermeniz. Siteniz yayına alındıktan sonra istediğiniz zaman istediğiniz içeriğin güncelleme veya eklenmesi talebini iletebilirsiniz. (Örneğin: Anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketinin/şirketlerinin değişkenlik gösteren tanıtım dönemlerinde düzenledikleri tanıtımların sitenize dahil edilmesi vb.)

Süper Kombo Paket veya Modern Web Sitesi hizmetlerimizden faydalandığınız taktirde, hemen her branşta hazırladığımız teklif formlarının yanısıra sitenizin yapımı esnasında istediğiniz şekilde de teklif formlarını hazırlanabilmektedir.
Hazırladığımız tüm teklif formları istediğiniz e-posta adreslerine bildirimleri sağlanır.

 • Hızlı Teklif formu talebiniz doğrultusunda ana sayfada yer alacak olup, ana sayfa ziyaretçisinin sigorta ihtiyacını hızlı bir şekilde tespit edip iletişim bilgilerini edinmenizi sağlatır.
 • Poliçemi Hatırlat uygulaması ise site ziyaretçisinin var olan poliçelerinin hangi çeşitleri ve bitiş tarihlerini edinmenizi sağlar.

Evet.
Sitenizde teklif formlarının dışında ayrıca iletişim formu, iş başvurusu formu ve talebiniz doğrultusunda şube başvurusu ve e-bülten aboneliği formları hazırlanmaktadır. Bunun için Süper Kombo Paket veya Modern Web Sitesi hizmetlerimizden faydalanmanız gerekmektedir.

E-bülten aboneliği formunda yer alan e-posta bölümünü doldurup gönderen herkesin e-posta adresine bilgilendirme ve tanıtım mail’ı düzenleyerek göndermenizi sağlatır.

Sadece Modern Web Sitesi hizmetinde yer almaktadır.

Teklif formunu kullanan bir ziyaretçi ile yaptığınız görüşme sonrasında kendisinin sahip olduğu poliçe vadesinin sisteme girilmesini takiben istediğiniz e-mail adresine/adreslerine 15 gün önceden hatırlatma mesajı gönderilmektedir. İstediğiniz branş ve istediğiniz poliçeyi sınırsız sayıda sisteme tanımlayabilirsiniz.

Elbette.

Süper Kombo Paket veya Modern Web Sitesi hizmetlerimizden faydalandığınız taktirde, firmanızı, sizi ve çalışanlarınızı tanıtan, birlikte üzerinde konuşup karar alacağımız şekilde isteğinize göre şık hakkımızda sunumu hazırlayabiliriz. Ek olarak, katıldığınız seminerler, kongreler vb. etkinliklerdeki içerikler (görsel ve metin) ve ödül/sertifikalarınız için hazırlanacak sayfalarla acentenizin web ofisini oluşturabilirsiniz.

Bu konuda kendimizi yılda en az bir kez güncelliyoruz. Her zaman sizler için en iyi ve en yeniyi baz alıp devamlı kendimizi tazelemek suretiyle sizlere verdiğimiz hizmeti de tazelemiş oluyoruz.

Kendimizi geliştirdiğimiz kadar sizler de bundan faydalanabiliyorsunuz. Süper Kombo Paket veya Modern Web Sitesi hizmetimizi kullanıyorsanız yılda bir kez dizaynınızı tamamen yeniliyoruz. Üstelik bunun için ek bir ücret almıyoruz.

Dizayn çeşitlerini içeren CANLI DEMO’ları Hizmetlerimiz bölümünden inceleyebilirsiniz.

Elbette. Türkiye çapındaki şubelerinizi/ekiplerinizi ve iletişim bilgilerini Türkiye haritası üzerinde göstereceğiniz şık bir sunumla web sitenize ekliyoruz. Bunun için Süper Kombo Paket veya Modern Web Sitesi  hizmetimizden faydalanmanız yeterli.

Evet, cep telefonu ve tablet cihazlara tamamen uyumlu bir şekilde üretim yapıyoruz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününe özel ürettiğimiz web uyumlu bir yazılımdır. Anlaşmalı olduğunuz şirketlerden TSS satışı olanlarına yönelik prim öğrenme ve kıyaslama modülüdür.
TSS Web Modülü Demo’su için Süper Kombo Paket veya Modern Web Sitesi canlı demoları inceleyebilirsiniz.

Hazırladığımız web sitenizi geliştirmeniz yönünde ayrıca birebir görüşerek özel proje ve danışmanlık hizmetlerimiz de mevcuttur.
Bu hizmetlerimizden bazıları:

 • MİG (Müşteri İlişkileri Güçlendirme)
 • Özel Proje (Tamamen projenize özel logo tasarımı, web sitesi yapımı, içerik üretimi, yıllık SEO çalışması (anahtar kelimelerin tespiti ve bunlara dayalı hafta bir organik yazılar/makale, back linkler), ücretsiz MİG kullanımı, sosyal medya sayfalarınızın oluşturulması ve bu sayfalar için hafta bir organik görsel çalışmaları, yıllık stratejinin oluşturulması ve danışmanlık hizmeti.

Aşağıdaki linkten ekspertiz dostlarımıza verdiğimiz hizmetlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetle. Amacımız sigorta acentelerinin uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla en uygun hizmet çeşitliliğini ve ihtiyacı karşılamaya yönelik ve özelleştirilebilir web sitelerinin üretilmesine katkı sağlamak. Bu bağlamda, sektörde yer alan dernek, kurum ve diğer gönüllü kuruluşlar ile işbirliklerine giderek hizmetin daha uygun avantajlarla ve hızlı bir şekilde yayılımını sağlamak.

Yakın bir gelecekte Modern TSS’ye ek olarak Modern YSS yazılımımız geliyor. Hemen sonrasında ise Modern SSS (Seyahat Sağlık Sigortası) yazılımımız gelecek.
Aynı vadede Müşteri İlişkileri güçlendirme çalışmamıza destek olması amaçlı ama bir o kadar da farklı bir yazılım ürünümüz daha karşınızda olacak.
Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman ve her koşulda en iyisini ve en yenisini yapmaya devam edeceğiz.

www.modernwebsitesi.com, günümüz şartlarında Türkiye’de yer alan şahıs ve tüzel tüm sigorta acentelerinin en uygun maliyetle ve maksimum zaman tasarrufunu sağlayacak şekilde web sitelerini oluşturma amacıyla tesis edilmiştir. Aşağıda logosunu gördüğünüz kredi kartları ile peşin veya taksitli alışveriş opsiyonları mevcuttur.

© 2013 – 2018 ModernWebSitesi, Her Hakkı Saklıdır.