SİZİ ARAYALIM

Hakkımızda

20 yıla varan e-ticaret ve e-hizmet sektöründeki deneyimlerimiz sonucu Türkiye’de yer alan sigorta acentelerinin web ortamında ihtiyaç duydukları hizmetlere yönelik Modern Web Sitesi olarak 5 yıldır çözüm üretmekteyiz. 5. yılımızda siz değerli sigorta acentelerine en sağlıklı ve verimli çözümleri üretebilmemiz için, tüm ihtiyaçlarınızı tespit etmemiz neticesinde; Süper Kombo Paket ve  Modern Web Sitesi çözümlerini oluşturduk. Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığımız iş geliştirme modelimizi sadece siz değerli sigorta acenteleri için tahsis ettik.

Verdiğimiz hizmet anlayışı, yenilikleri baz alarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda en fonksiyonel şekilde aktarma ve oluşturma bilincine dayanmaktadır. Çünkü, bildiğiniz gibi teknoloji ve teknolojinin insan üzerindeki etkisi her an değişmektedir. Bu farkındalığın, en iyi hizmet anlayışı ile yoğrulduğu dürüst ve modern hizmet anlayışımızı sizlere taşımaktan onur duyuyoruz.

Her yıl kendimizi yeniliyor; bu yenilikleri sizlere katmak için gayret gösteriyoruz. Amacımız, kendini internette web sitesi aracılığıyla göstermek isteyen tüm acentelere hizmet etmektir.
Uygun fiyatlar ve ödeme avantajları ile sunduğumuz, dinamik ve yenilenen hizmet anlayışımızı sizlere taşımaya her zaman devam edeceğiz.

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan özellikleri başlıklar halinde aşağıda sunuyoruz:

– Alan adı, hosting ve kurumsal e-posta hizmetleri, sitenizi oluştururken ve yayına aldıktan sonra da tüm içeriklerinizin oluşturulması ve siteye dahil edilmesi, her branş için özelleştirilebilir teklif formları, poliçemi hatırlat, e-bülten aboneliği, hızlı teklif, şube başvuru formu, size özel modern hakkımızda sayfaları, ödüllerinizi, sertifikalarınızı sunabileceğiniz sayfalar, sabit sosyal medya ikonları.
– Tek düze sıradan kaliteye sahip dizayn anlayışı yerine modern, çağdaş ve özelleştirilebilen dizayn anlayışı. Her yıl bir önceki yıla göre daha gelişen ve son kullanıcının değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet anlayışı. Cep telefonu ve tabletler ile tam uyumluluk, şube/ekiplerin harita üzerinde gösterimi, canlı destek kurulumu, temel seo çalışması, Modern Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yazılımı.
– Bunlara ek olarak, ayrıca özel projelerin hazırlanması ve danışmanlık hizmetlerimiz de bulunmaktadır.
– Müşteri İlişkileri Güçlendirme (MİG) çalışmamızdan da faydalanabilirsiniz.

İşbirliği

Verdiğimiz web hizmetleri kapsamında TÜSAF ile Türkiye’de yer alan sigorta acentelerinin web sitelerinin oluşturulması ve kurumsal e-posta hizmetinden yararlanmalarına yönelik işbirliğimizden bazı kareler.

Devamı için tıklayınız Kapat

www.modernwebsitesi.com, günümüz şartlarında Türkiye’de yer alan şahıs ve tüzel tüm sigorta acentelerinin en uygun maliyetle ve maksimum zaman tasarrufunu sağlayacak şekilde web sitelerini oluşturma amacıyla tesis edilmiştir. Aşağıda logosunu gördüğünüz kredi kartları ile peşin veya taksitli alışveriş opsiyonları mevcuttur.

© 2013 – 2018 ModernWebSitesi, Her Hakkı Saklıdır.