Evet.
com, net, info, com.tr, web.tr, org vb. alan adı uzantılarından birisini tercih edebilirsiniz.
Hosting hizmetimizin detayları aşağıda sunulmuştur:

 • Sınırsız hosting, (10 GB disk alanı, sınırsız ftp hesabı, sınırsız subdomain)
 • Sınırsız bant genişliği
 • Hosting yönetim paneli
 • Günlük veri yedekleme, 7/24 destek

Evet.
Alan adı uzantılı sınırsız sayıda e-posta açabilirsiniz. (Örneğin: www.alanadi.com için bilgi@alanadi.com vb.)
E-Posta hizmetimizin detayları aşağıda sunulmuştur:

 • Sınırsız kurumsal e-posta adresi
 • Toplam 50 GB mailbox boyutu
 • IMAP desteği
 • Günlük yedekleme
 • Webmail hizmeti

Evet.
EN İYİSİ isimli hizmetimizden yararlandığınız taktirde belirtilen tutarı sadece bir kez ödersiniz.

 • Alan adı ve hosting hizmetini bizden aldığınız taktirde yıllık 150 TL
 • Sadece hosting hizmetini bizden aldığınız taktirde yıllık 100 TL
 • Alan adı ve hositng hizmetini bizim dışımızda bir yerden alıyorsanız yıllık 50 TL. (Web sitesi bakım-destek ve bir yıl içerisinde talep edeceğiniz tüm içerik güncellemeleri karşılığı.)
Tüm hizmetlerimiz için kredi kartı peşin ve aşağıdaki banka kartlarına 9 aya varan taksitler veya havale/EFT ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Web sitenizi çalışma alanında 2 iş günü içerisinde hazırlayıp onayınıza sunuyoruz. Onayınızı takiben sitenizi yayına alıyoruz.

Bir sigorta acentesi olarak ihtiyacınız olacağını düşündüğümüz hemen her özelliğin yanı sıra Modern TSS yazılımımızın bulunması ve bu hizmetlerin tamamını oldukça uygun bir fiyata ve ödeme avantajlarıyla sunuyor olmamızdan dolayı isim olarak EN İYİSİ ismini belirledik. Bunun kararını sadece kendimiz değil, sizlerin de görüşlerine başvurarak karar verdik.

EN İYİSİ paketinden faydalandığınız taktirde tüm sigorta branşı sayfaları, iletişim ve hakkımızda sayfaları, şiketinizin ödül/sertifika, toplantı, seminer vb. içerikler için sayfaların oluşturulması, 60 sayfanın üzerinde Bilgi Merkezi içeriği ve sitenizde yer almasını istediğiniz her türlü video, resim ve metin/doküman içeriklerin girişleri. (Örneğin anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketlerinin ürünleri için sayfaların oluşturulması ve içeriklerin girişi.

Sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur. Sadece yapmanız gereken, bize eklenmesini istediğiniz içeriği göndermeniz. Siteniz yayına alındıktan sonra istediğiniz zaman istediğiniz içeriğin güncelleme veya eklenmesi talebini iletebilirsiniz. (Örneğin: Anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketinin/şirketlerinin değişkenlik gösteren tanıtım dönemlerinde düzenledikleri tanıtımların sitenize dahil edilmesi vb.)

Evet.

 • Hemen her branşta hazırladığımız teklif formlarının yanısıra sitenizin yapımı esnasında istediğiniz şekilde de teklif formlarını hazırlıyoruz.
 • Hazırladığımız tüm teklif formları istediğiniz e-posta adreslerine bildirimleri sağlıyoruz.
 • JET Teklif formu talebiniz doğrultusunda ana sayfada yer alacak olup, ana sayfa ziyaretçisinin sigorta ihtiyacını hızlı bir şekilde tespit edip iletişim bilgilerini edinmenizi sağlatır.
 • Poliçemi Hatırlat uygulaması ise site ziyaretçisinin var olan poliçelerinin hangi çeşitleri ve bitiş tarihlerini edinmenizi sağlar.

Evet.
Sitenizde teklif formlarının dışında ayrıca iletişim formu, iş başvurusu formu ve talebiniz doğrultusunda şube başvurusu formu hazırlanmaktadır.

E-bülten aboneliği formunda yer alan e-posta bölümünü doldurup gönderen herkesin e-posta adresine bilgilendirme ve tanıtım mail’ı düzenleyerek göndermenizi sağlatır.

Bu konuda kendimizi yılda en az bir kez güncelliyoruz. Her zaman sizler için en iyi ve en yeniyi baz alıp devamlı kendimizi tazelemek suretiyle sizlere verdiğimiz hizmeti de tazelemiş oluyoruz.

Ana sayfamızda “CANLI DEMOLARDAN DİLEDİĞİNİZİ SEÇİN​” bölümünün altında yer almaktadır.

Memnuniyetle. Buraya tıklayarak bazı referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Bunun dışında ana sayfamızda bulunan Acente Memnuniyet Defterini okumayı unutmayın:)

Evet. Türkiye çapında şubelerinizi ve iletişim bilgilerini Türkiye haritası üzerinde göstereceğiniz şık bir sunumla web sitenize ekliyoruz.

Evet, cep telefonu ve tablet cihazlara tamamen uyumlu bir şekilde üretim yapıyoruz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası branşına özel ürettiğimiz web uyumlu bir yazılımdır. Anlaşmalı olduğunuz şirketlerden TSS satışı olanlarına yönelik prim öğrenme ve kıyaslama modülüdür.
Detaylı bilgi ve demo için lütfen buraya tıklayınız.

Hazırladığımız web sitenizi geliştirmeniz yönünde ayrıca birebir görüşerek özel proje oluşturma ve danışmanlık hizmetlerimiz de mevcuttur.
Bu hizmetlerimizden bazıları:
MİG (Müşteri İlişkileri Güçlendirme)
Özel Proje (Tamamen projenize özel logo tasarımı, web sitesi yapımı, içerik üretimi, yıllık SEO çalışması (anahtar kelimelerin tespiti ve bunlara dayalı hafta bir organik yazılar/makale, back linkler), ücretsiz MİG kullanımı, sosyal medya sayfalarınızın oluşturulması ve bu sayfalar için hafta bir organik görsel çalışmaları, yıllık stratejinin oluşturulması ve danışmanlık hizmeti.

Aşağıdaki linkten ekspertiz dostlarımıza verdiğimiz hizmetlerin detaylarına ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetle. Amacımız sigorta acentelerinin uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla en uygun hizmet çeşitliliğini ve ihtiyacı karşılamaya yönelik ve özelleştirilebilir web sitelerinin üretilmesine katkı sağlamak. Bu bağlamda, sektörde yer alan dernek, kurum ve diğer gönüllü kuruluşlar ile işbirliklerine giderek hizmetin daha uygun avantajlarla ve hızlı bir şekilde yayılımını sağlamak.

Memnuniyetle. Merak edenler için belirtelim:) Yakın bir gelecekte Modern TSS’ye ek olarak Modern YSS yazılımımız geliyor. Hemen sonrasında ise Modern SSS (Seyahat Sağlık Sigortası) yazılımımız gelecek.
Aynı vadede Müşteri İlişkileri güçlendirme çalışmamıza destek olması amaçlı ama bir o kadar da farklı bir yazılım ürünümüz daha karşınızda olacak.
Sizlerin memnuniyetini en üst seviyede tutmak için her zaman ve her koşulda en iyisini ve en yenisini yapmaya devam edeceğiz.