Websitesi Yaptırmalıyım ama Nereye?

Günümüz şartlarında “web sitesine ihtiyacım yok” diyen kimsenin kalmadığına inanıyoruz. İnancımız bu yönde ama halen, ihtiyacım yok psikolojisiyle hareket edenlere de rastlanabilmekte.

Bizler işin eğrisini doğrusunu her geçen gün yenilenen sistem teknolojileri içerisinde öğrenmeye gayret gösterip; bildiğimiz, katma değerinizi yükseltebileceğini düşündüğümüz bilgileri yararınıza olacak şekilde dönüştürmeye çaba sarfediyoruz.

Bu dönüşümün içerisinde web sitesi üretimi listenin en başında yer alıyor. Çünkü, bugünden sonra yaşanan her gün interneti daha da fazla, olmazsa olmazların arasına kullanımlarımızla alıyoruz. İnterneti daha da fazla kullanmaya ve tüketmeye de devam edeceğiz.

Acentelere arz etmeye çalıştığımız iş modelinin temelini web sitesi üretimi oluşturuyor ama işimizin tamamı elbette bundan ibaret değil. Öncelikle ihtiyaçlarınızı sınıflandırarak oluşturduğumuz hizmet seçeneklerini size sunarak işe başlıyoruz. Çünkü sizlerin, ülke şartlarında ve bulunduğunuz sektörde nelere ihtiyacınızın olduğunu en ileri seviyeye kadar tahmin edebiliyoruz.

Bugün ortalama bir hacme sahip acentenin web platformunda yapmak istedikleri ile yüksek hacimlerde çalışan acentenin isteklerinin aynı olmadığını ama aynı olma ihtimalini taşıdığını da gözlemliyoruz. Deneyimlerimizin ve gözlemlerimizin sonucu bizleri sizlere daha kaliteli ve fonksiyonel hizmeti en uygun fiyat ve ödeme avantajı ile nasıl sunabiliriz sorusunu yanıtlamaya getirmiş olduğundan, bugün sizlere 3 farklı hizmet çeşidi ve bir de web tabanlı çalışan yazılım modülünü sunabiliyoruz. Bu hizmetlerimizin detaylarını www.modernwebsitesi.com ‘dan inceleyebilirsiniz.

Sizlere her zaman, en iyiyi en uygun olanla taşımayı hedeflemeye devam ediyoruz. Bu güdü bizi, sizler için daha iyi hizmetleri daha uygun fiyatlarla yapmaya zorluyor.

Değerli vakitlerini ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim.

 

Sevgi ve saygılarımla,

Gökhan Polat