Web sitesi içeriği nasıl olmalıdır?

Kurulacak olan web sitenizin, sizi, iş yerinizi ve kurumsallığınızı en iyi şekilde temsil etmesi gerekir. İnternet dışında oluşturduğunuz bilinirliğin ve intibanın internette pekişmesinin en önemli bölümü, web sitesi içeriğinin en iyi şekilde hazırlanmasıdır.

Öncelikle şuna karar vermenizde fayda var: Hakkımızda, iletişim, misyon, vizyon vb. sıradan, her web sitesinde yer alan sayfalardan oluşan bir içerik mi istiyorsunuz, yoksa bunlara ek olarak, firmanızdan görüntülerin bulunduğu, çalışanlarınız hakkında bilgilerin yer aldığı sayfalar ile katıldığınız kongreler, seminerlerden oluşan, ödüllerinizi gösterebileceğiniz özel sayfalardan tutun da verdiğiniz hizmeti ürün/hizmet bazında diğerlerine göre daha detaylı bir şekilde göstereceğiniz özel sayfalara kadar geniş içerik yelpazesinden oluşan bir web sitesi mi istiyorsunuz?

Sıradan sayfalardan oluşan bir web sitesi de isteyebilirsiniz, geniş içerikli bir web sitenizin de olmasını tercih edebilirsiniz veya her ikisinin ortası. Biz her isteğinize göre en iyi çözümü en uygun şartlar ile üretebiliriz.

Diğer acente sitelerine göre fark yaratmak istiyorsanız, Google’da arama sonuçlarında bu farklı ve size özel hazırlanmış içerik sayesinde üst sıralarda çıkmak istiyorsanız size tavsiyemiz Star *WEB* veya ELİT Web hizmetlerimiz olacaktır. Bu hizmetlerden faydalanmanız durumunda ayrıca, portföyünüze mailing’ler düzenleyerek, farklı olan web sitesi içeriğinizi duyurabilirsiniz. Böylece, müşterilerinizi sadık hale getirebilirsiniz; sadık müşterilerinizi ise daha sadık hale getirmiş olursunuz.

Var olan web sitenizi değiştirerek bu konseptte sunmak sizi diğer acentelerden ayıracağı gibi, sigorta şirketi nezdinde de artı puanlar kazandıracaktır. Ve elbette günümüz şartlarına modern bir şekilde ayak uydurarak, basit bir şekilde müşteri ilişkileri yönetim sisteminin temellerini de atmış olacaksınız.

Siz değerli acente dostlarımızla internette sıradan bilindik şeyleri veya sıra dışı, ayırt edici şeyleri yüksek fiyatlarla satmak yerine ihtiyacınız kadarını size anlatmaya çalışarak ihtiyacınızı karşılamaya odaklanmış durumdayız. Bundan dolayı, web ile ilgili ihtiyaçlarınızı her zaman tereddüt etmeden karşılayabilirsiniz.

Sizlere vermeye çalıştığımız hizmetin kapsamını her zaman sizlerle birlikte büyütebilmeyi ve buna bağlı olarak, değerli sektörünüze katkılarımızı artırarak karşılıklı memnuniyet seviyesini her zaman yükseltmeyi hedefliyoruz.

Her zaman sizlerle birlikte.

Değerli vakitlerini ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim.

 

Sevgi ve saygılarımla,

Gökhan Polat