Değerleme ve Karşılıklı Memnuniyet

Karşılıklı memnuniyetin temelinde yatanın öncelikle hizmetin değerlemesinden geçtiğini hatırlamalıyız. Sektöre göre farklılık gösteren değerleme konusunda şu kadarı söylenebilir ki, web sitesi üreten yerlerin değerinin üzerinde satış fiyatları belirlediği için ne yazık ki işin talep tarafı yeterince memnuniyet doygunluğuna ulaşamamıştır. Hatta, artık bu işi herkes yapabilir gibi bir algı içerisine oturtulduğu için, bu işi tüm hassasiyeti ve özeni ile ederinin üzerinde yapmayan yerlerin ön plana çıkarılması gerektiği inancını taşıyoruz.

Bizlerin de amacı sizlerin ihtiyaçlarına göre mantıklı, makul seviyelerde hizmetler oluşturarak, ederinin üzerini taşırmayacak değerlemeler yapmak suretiyle karşılıklı memnuniyeti sağlayabilmektir. Bu konuya yaklaşımımızı, kalite çizgimizi ve butik anlayışımızı sizlerle birlikte geliştirme gayretimizi her zaman devam ettireceğiz.

Web sitesi yaptırma konusunda bir çok mağduriyetin oluşmasının sebebi, satış fiyatlarının yukarıda olmasıyla birlikte, alınan hizmetin istikrarsızlığıdır. Özellikle genç kuşağın ilgi gösterdiği bu meslek çoğunlukla, organize edilemeyen freelancer’lar tarafından yürütüldüğü için sürekliliği gerektiren bu sektör içerisinde müşterilerin olumsuz deneyim yaşama ihtimallerini artırıyor.

Tarafımızda, bu durumun yüksek farkındalığı sayesinde olumsuzu deneyimlemiş değerli acente dostlarımıza memnuniyet vermek bizleri de memnun ediyor.

15 yılın üzerinde e-ticaret ve e-hizmet sektörü deneyimimizin sonucu olarak, sigorta acenteleri web sitesi ile ilgili neler yapabilirler sorusuna, acentenin ihtiyacı doğrultusunda verebildiğimiz cevaplar sayesinde tek taraflı memnuniyeti değil; karşılıklı memnuniyeti oluşturabilmekteyiz.

Değerli vakitlerini ayırıp okuyan herkese teşekkür ederim.

 

Sevgi ve saygılarımla,

Gökhan Polat